^ Back to Top
facebook

Szkoła Podstawowa nr 14

im. Stefana Żeromskiego w Gliwicach

170 lat SP 14

170 lat Szkoły Podstawowej nr 14 w Gliwicach

Słowa: „Trudno pozostać obojętnym wobec miejsca, w którym się zostawia część swojego życia” stały się mottem uroczystej akademii uświetniającej Jubileusz Stu siedemdziesięciolecia istnienia Szkoły Podstawowej nr 14 im. Stefana Żeromskiego w Gliwicach, która odbyła się 21 czerwca 2017 r. W tym dniu z ogromnym szacunkiem i sentymentem wspominaliśmy osoby, które przez minione lata kształtowały wizerunek naszej szkoły: dyrekcję, emerytowanych nauczycieli i pracowników. W trakcie akademii zgromadzeni na niej uczniowie i nauczyciele mogli zapoznać się z historią naszej szkoły, przekazaną w formie prezentacji, a całość uświetnił występ Zespołu „Sośniczanie” i chóru szkolnego. Na korytarzu można było oglądać i podziwiać wystawę pt. „Stara Szkoła”. Uroczystość oraz wystawa zostały przygotowane przez panie: Irenę Kunas, Jolantę Jasińską, Magdalenę Zygałę, Katarzynę Dróbkę i Agnieszkę Just.

Każdy jubileusz skłania do zadumy i stanowi przyczynę refleksji nad mijającym czasem. 170-lecie Szkoły Podstawowej nr 14 w Gliwicach stało się okazją do wspomnień, które na zawsze pozostały w pamięci wielu pokoleń. Szkoła to miejsce, w którym pozostawiamy cząstkę siebie. 

 • sto_siedemdziesiat_latIII001
 • sto_siedemdziesiat_latIII002
 • sto_siedemdziesiat_latIII003
 • sto_siedemdziesiat_latIII004
 • sto_siedemdziesiat_latIII005
 • sto_siedemdziesiat_latIII006
 • sto_siedemdziesiat_latIII007
 • sto_siedemdziesiat_latIII008
 • sto_siedemdziesiat_latIII009
 • sto_siedemdziesiat_latIII010
 • sto_siedemdziesiat_latIII011
 • sto_siedemdziesiat_latIII012
 • sto_siedemdziesiat_latIII013
 • sto_siedemdziesiat_latIII014
 • sto_siedemdziesiat_latIII015
 • sto_siedemdziesiat_latIII016
 • sto_siedemdziesiat_latIII017
 • sto_siedemdziesiat_latIII018
 • sto_siedemdziesiat_latIII019
 • sto_siedemdziesiat_latIII020
 • sto_siedemdziesiat_latIII021
 • sto_siedemdziesiat_latIII022
 • sto_siedemdziesiat_latIII023
 • sto_siedemdziesiat_latIII024
 • sto_siedemdziesiat_latIII025
 • sto_siedemdziesiat_latIII026

Simple Image Gallery Extended

EFS
Szkoła bez przemocy
Szkoła z Klasą