^ Back to Top
facebook

Szkoła Podstawowa nr 14

im. Stefana Żeromskiego w Gliwicach

Aktualności

„Kluczem do zrozumienia prawdziwej istoty działalności gospodarczej jest świadomość, że zysk jest tylko jednym z wielu rezultatów wszystkich działań, a nie jedynym celem. Większość menedżerów na świecie takiej świadomości nie posiada.” Marek Śliboda

„Bez szacunku do ludzi i ciągłego doskonalenia nie można zbudować odpowiedzialnej społecznie i ponadczasowej firmy.” Marek Śliboda

Uczniowie naszej szkoły uczestniczą w projekcie edukacyjnym Marco Business School, który realizowany jest od września do czerwca 2016 roku. Realizujemy zagadnienia związane z prowadzeniem firmy w oparciu przygotowane materiały edukacyjne przez zarząd firmy. Zajęcia odbywają się w wyznaczone poniedziałki w szkole. Dwa spotkania odbędą się w siedzibie firmy MARCO przy ulicy Gaudiego. Uczniowie zapoznawani są zagadnieniami związanymi; z środowiskiem pracy, jak i celami prowadzenia działalności gospodarczej oraz kulturą organizacji, rekrutacją, zarządzaniem firmą. Uczniowie naszej szkoły mają okazję zmierzyć się z rzeczywistymi problemami i empirycznie poznać funkcjonowanie przedsiębiorstwa podczas warsztatów i ćwiczeń wewnątrz firmy Marco. W planach projektu jest także wspólna akcja społeczna, jak również udział w uroczystości biznesowej podsumowującej efekty rocznej pracy. Poznamy jak stać się prawdziwym liderem i jak zainspirować innych oraz jak zaangażować zwykłych ludzi, by osiągnąć niezwykłe rzeczy. 

Uczestnicy projektu:
Paweł Kata, Zuzanna Kęsy, Agnieszka Kowal, Dominik Małoszyc, Karolina Olczyk, Amadeusz Grodzicki, Kamila Szewczyk, Tomasz Palarczyk, Jakub Madzia.
Koordynatorzy:
Urszula Więckowska, Joanna Mika 

  • marco1
  • marco2
  • marco4
  • marco5
  • marco6
  • marco7

Simple Image Gallery Extended

 

 

EFS
Szkoła bez przemocy
Szkoła z Klasą