^ Back to Top
facebook

Szkoła Podstawowa nr 14

im. Stefana Żeromskiego w Gliwicach

Aktualności

Akcja „Jestem aktywny – pomagam, bo lubię”

Szkolny Klub Wolontariatu włączył się w akcję „Jestem aktywny – pomagam, bo lubię”, która jest realizowana przez Strefę Aktywności Społecznej (filię Gliwickiego Centrum Organizacji Pozarządowych), a jej kluczowym celem jest promowanie postaw aktywnych społecznie pośród dzieci.

W tym roku akcją objęte zostały wszystkie klasy III. Zajęcia poprowadzone przez panią Beatę Antosik w sposób ciekawy pozwoliły przybliżyć dzieciom pojęcia „wolontariat” i „organizacja”, a także zachęcić do pomagania innym. 

  • wolontariat0001
  • wolontariat0002
  • wolontariat0003
  • wolontariat0004
  • wolontariat0005
  • wolontariat0006
  • wolontariat0007
  • wolontariat0008
  • wolontariat0009

Simple Image Gallery Extended

EFS
Szkoła bez przemocy
Szkoła z Klasą