Podsumowanie działalności wolontariatu 2017

W piątek 19.01.2018r. podczas uroczystego apelu podsumowaliśmy roczną działalność szkolnego wolontariatu. Społeczność szkolna brała udział i nadal bierze w wielu akcjach wspierając będących w potrzebie. Za to właśnie chcieliśmy podziękować pięknym przedstawieniem. Jasełka przygotowane przez uczniów pod nadzorem pani Danuty Szyp chwytały za serce.

Cieszymy się , że wśród nas jest wiele osób , które chcą zmieniać świat na lepszy dobrymi uczynkami.

• wol_a
  • wol_b
  • wol_c
  • wol_d
  • wol_e
  • wol_f
  • wol_g
  • wol_i
  • wol_j
  • wol_k

Spotkanie z panią Anetą Korzusznik - Nowak

17 maja 2017r. SzkoSpotkanie lny Klub Wolontariatu zorganizował spotkanie z pracownikiem hospicjum panią Anetą Korzusznik - Nowak. Uczestniczyli w nim uczniowie klas 2. Dzieci obejrzały film animowany Hospicjum to tez zycie. Dowiedziały się na czym polega praca wolontariuszy w hospicjum. Na koniec wykonały Radosne Plakaty , które rozweselą wnętrza hospicjum.

• wolo_a
  • wolo_b