^ Back to Top
facebook

Szkoła Podstawowa nr 14

im. Stefana Żeromskiego w Gliwicach

Aktualności

 Podsumowanie działalności wolontariatu 2017

W piątek 19.01.2018r. podczas uroczystego apelu podsumowaliśmy roczną działalność szkolnego wolontariatu. Społeczność szkolna brała udział i nadal bierze w wielu akcjach wspierając będących w potrzebie. Za to właśnie chcieliśmy podziękować pięknym przedstawieniem. Jasełka przygotowane przez uczniów pod nadzorem pani Danuty Szyp chwytały za serce.

Cieszymy się , że wśród nas jest wiele osób , które chcą zmieniać świat na lepszy dobrymi uczynkami.

 • wol_a
 • wol_b
 • wol_c
 • wol_d
 • wol_e
 • wol_f
 • wol_g
 • wol_i
 • wol_j
 • wol_k

Simple Image Gallery Extended

Spotkanie z panią Anetą Korzusznik - Nowak

17 maja 2017r. SzkoSpotkanie lny Klub Wolontariatu zorganizował spotkanie z pracownikiem hospicjum panią Anetą Korzusznik - Nowak. Uczestniczyli w nim uczniowie klas 2. Dzieci obejrzały film animowany Hospicjum to tez zycie. Dowiedziały się na czym polega praca wolontariuszy w hospicjum. Na koniec wykonały Radosne Plakaty , które rozweselą wnętrza hospicjum.

 • wolo_a
 • wolo_b
 • wolo_c
 • wolo_d
 • wolo_e
 • wolo_f
 • wolo_g
 • wolo_i
 • wolo_j

Simple Image Gallery Extended

 

EFS
Szkoła bez przemocy
Szkoła z Klasą