Projekt edukacyjny : " Czytamy z klasą ".

Dnia 19 maja 2017 r. miał miejsce w naszej szkole Finał całorocznego projektu edukacyjnego "CZYTAMY Z KLASĄ" DLA KLAS 1-3. W projekcie uczestniczyły wszystkie dzieci wraz z nauczycielami edukacji wczesnoszkolnej. Głównym pomysłodawcą i koordynatorem całości była Biblioteka szkolna we współpracy ze świetlicą szkolną. Dzieci przez cały rok szkolny czytały w klasach fragmenty różnych ciekawych książek i wykonywały ilustracje do klasowego plakatu. Na koniec zaś prezentowały fragment wybranej i najciekawszej książki w formie scenki. Zwycięstwo w kategorii klas 1 zdobyły obie klasy 1 A i 1B W kategorii klas 2 zwyciężyła klasą 2 B, wyróżnienie otrzymały klasy 2A i 2 D. W kategorii klas 3 zwyciężyła klasa 3E, wyróżnienie otrzymały 3 B i 3C.

• czyta
  • czyta_a