Dzień Patrona Szkoły klas IV - VI

W dniu 22 listopada w ramach obchodów Dnia Patrona Szkoły odbył się w naszej szkole Turniej Klas 4, 5 i 6 poświęcony pisarzowi Stefanowi Żeromskiemu .
Organizatorami konkursu był Samorząd uczniowski oraz Biblioteka szkolna.
Turniej przebiegał w trzech częściach przeznaczonych dla poszczególnych poziomów wiekowych. Konkurencje turnieju obejmowały przeróżne zadania. Uczestnicy musieli wykazać się przede wszystkim wiedzą na temat życia i twórczości Stefana Żeromskiego oraz historii SP 14. Odpowiadali więc na wylosowane pytania, rozwiązywali krzyżówki, quizy, rozsypanki, wypełniali luki w zdaniach czy rozwiązywali rebusy.
Zaś dwuosobowe drużyny wykonywały ilustracje do wylosowanych tytułów utworów Żeromskiego.
Całość urozmaiciły rozgrywki sportowe, które przyniosły sporo emocji.
Wszyscy uczniowie i publiczność doskonale się bawili.
Na koniec wszystkie klasy otrzymały dyplomy za udział w turnieju.
Poziom był bardzo wyrównany i tak wszystkie klasy 6 otrzymały identyczną ilość punktów, a między klasami 5 i 4 różnice były minimalne!
Gratulujemy!!!

• patron_a