^ Back to Top
facebook

Szkoła Podstawowa nr 14

im. Stefana Żeromskiego w Gliwicach

BIP

Login Form

Gala Mistrzów klas I - III

Gala Mistrzów klas I - III

Zakończyły się ferie, minęło I półrocze roku szkolnego 2016/2017. Nadszedł czas podsumowania. Na apelu zaprezentowano uczniów, którzy wyróżnili się pod wieloma względami w tym semestrze.

Konkursy Międzyszkolne:

SP 8 konkurs plastyczny „Barwy jesieni” -

  • I m –Wiktoria Juszczak II b
  • III m – Martyna Skóra II b

SP 7 konkurs plastyczny „Zwierzęta duże i małe”

  • wyróżnienie - Aleksandra Gołkowska II b

SP 7 konkurs plastyczny „Kartka Bożonarodzeniowa”

  • wyróżnienie- Aleksandra Gołkowska II b

Zwycięzcy Plebiscytu Życzliwości i Uśmiechu:

  • I a – Oliwia Mazurewicz
  • I b – Ewa Jankiewicz
  • II a – Aleksandra Papaj
  • II b – Karolina Gulak
  • II c – Jakub Młynarek
  • II d – Jakub Piotrowski
  • II e – Michał Pietrzak
  • III a – Aleksandra Bury
  • III b – Martyna Pociask
  • III c – Konrad Borowiak
  • III d – Patryk Załęcki
  • III e – Jessica Filipczyk

 Wychowawcy wraz z uczniami wytypowali najgrzeczniejsze dzieci z każdej klasy. 

Oto wyróżnione osoby:

  • I a – Oliwia Mazurewicz, Magdalena Frydrych, Ewelina Gajek
  • I b - Ewa Jankiewicz, Patryk Rychcik, Paulina Kasieczko, Lena Felisiak, Magdalena Chwedoruk
  • II a - Bias Nadia, Matuszewska Nicola, Papaj Aleksandra, Rasek Wiktoria
  • II b - Bartosz Bielik, Gulak Karolina, Emilia Mazgaj, Maja Wisowska, Natalia Wuzik
  • II c - Julia Sikora, Emilia Suwała, Magdalena Ptak, Julia Wieczorek, Blanka Felisiak
  • II d - Mateusz Furtek, Angelika Grzechnik, Julia Jagiełło, Jakub Piotrowski
  • II e - Kacper Koprowicz, Roksana Zarębska, Klaudia Marcisz
  • III a - Aleksandra Bury, Emil Szulik, Oskar Muca, Nicola Machnowska, Robert Kacprzak, Jakub Jaremus, Kamil Sroczyński, Anna Orzech, Michalina Urbaniak, Oliwia Maszka
  • III b - Czarnik Milena, Michna Aleksandra, Mikulska Paulina, Orlicki Marcin, Orzech Emilia, Pociask Martyna, Traut Zuzanna, Vogiel Alan, Wasik Patrycja
  • III c- Konrad Borowiak, Kozłowski Mateusz, Emilia Moakes, Dominika Matela, Barbara Niezgoda, Natalia Laszewska, Natalia Parzątka - Lipińska
  • III d - Filip Pisarek, Wiktoria Cisowska, Bruno Polak, Magda Błażejewska, Patryk Załęcki, Bryan Andryszczak, Adam Marynowski, Maja Suchan
  • IIIe - Julia Lenczewska, Dawid Darliński, Szymon Faron, Julia Myszkiewicz

W szkole odbyło się wiele konkursów:

Konkurs Piosenki Patriotycznej

  • I miejsce – III a,
  • II miejsce – II b,
  • III miejsce – II c,
  • wyróżnienie – I a, I b

Zawody Sportowe z okazji Święta Patrona

Konkurs dla klas II „Dobre maniery”

  • I miejsce - II a,
  • II miejsce – II d,
  • III miejsce – II e

Konkurs „O lampkę górniczą”

Konkurs informatyczny - „Świąteczna kartka” dla klas II i III

  • I m- Mateusz Czubrychowski - II e
  • I m – Zuzanna Traut - III b

 Gratulujemy zwycięzcom!

  • laury1_30001
  • laury1_30002
  • laury1_30003
  • laury1_30004
  • laury1_30005
  • laury1_30006
  • laury1_30007
  • laury1_30009
  • laury1_30010
  • laury1_30011
  • laury1_30012
  • laury1_30013
  • laury1_30014
  • laury1_30015
  • laury1_30016
  • laury1_30017
  • laury1_30018
  • laury1_30019
  • laury1_30021
  • laury1_30022
  • laury1_30024
  • laury1_30026
  • laury1_30027
  • laury1_30028
  • laury1_30029
  • laury1_30032
  • laury1_30033
  • laury1_30035

Simple Image Gallery Extended

EFS
Szkoła bez przemocy
Szkoła z Klasą