V Sośnicki Jarmark Bożonarodzeniowy

16.12.2017r. już po raz piąty w naszej placówce odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy. Jak co roku atmosfera przedświąteczna udzielała się wszystkim którzy nas odwiedzili. Pyszne ciasta upieczone przez rodziców zachęcały do wizyty w kawiarence, stoiska z ozdobami świątecznymi przygotowane przez placówki szkolne, fotobudka, popcorn, wata cukrowa, dekoracje pierników i wiele, wiele innych atrakcji było przygotowanych dla wszystkich odwiedzających. Oczywiście występy naszych uczniów upiększyły ten cudowny czas. Dziękujemy bardzo wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji jarmarku. W szczególności gorące podziękowania należą się Pani Darii Baran, Donacie Klimaszewskiej, Jolancie Kureczko i Katarzynie Poloczek, które jako komitet organizacyjny w doskonały sposób zorganizowały całą imprezę szkolną oraz Pani Małgorzacie Kopiec, która z grupą przedstawicieli Rady rodziców wspierała całe przedsięwzięcie służąc pomocą i zaangażowaniem.

• jar_a
  • jar_b