^ Back to Top
facebook

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 14 w Gliwicach

Szkoła Podstawowa nr 14 im. Stefana Żeromskiego w Gliwicach

Aktualności

Akcja "Pozytywni"

Pierwszy dzień wiosny zapoczątkował w naszej Szkole Podstawowej nr 14 w Gliwicach akcję; „Czarujemy świat uśmiechem i uprzejmością”. Na początek przemaszerowaliśmy ulicami Sośnicy z Marzannami i kolorowymi gaikami. Ten kolorowy pochód wywołał wiele uśmiechów na twarzach spotkanych osób. Następnie wychowawcy przeprowadzili w klasach zajęcia przypominające o „magicznej” mocy uśmiechu oraz słów „Proszę, Dziękuję, Przepraszam”, a uczniowie wykonali prace plastyczne promujące kulturalne zachowanie. 
Ubocznym efektem naszej akcji były „zakwasy” na policzkach – od rozsyłania uśmiechów częściej niż zwykle.

  • pozytywni0001
  • pozytywni0002
  • pozytywni0003
  • pozytywni0004
  • pozytywni0005

Simple Image Gallery Extended

EFS
Szkoła bez przemocy
Szkoła z Klasą