^ Back to Top
facebook

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 14 w Gliwicach

Szkoła Podstawowa nr 14 im. Stefana Żeromskiego w Gliwicach

Aktualności

PRZEBIARANKI – POWTARZANKI.

Lekcja przyrody z przymrużeniem oka

 

Po zakończeniu działu z przyrody „Bezkręgowce” Pani Danuta Szyp zaproponowała, aby uczniowie jako przygotowanie do odpowiedzi własnoręcznie wykonali kostium wylosowanego stawonoga, mięczaka lub meduzy i nauczyli się najważniejszych cech budowy, potrzeb życiowych, itp.  Zadanie to miało na celu między innymi: wspólne spędzenie czasu dzieci z rodzicami podczas „tworzenia” zwierzęcia, nabranie pewności siebie podczas wystąpienia przed publicznością (własna klasa), pozbycie się tremy, sprawdzenie własnych zdolności aktorskich. Uważam, że była to fajna zabawa, większość uczniów stanęła na wysokości zadania, stroje były bardzo pomysłowe, a dzieci mimo tremy bawiły się świetnie i wyglądały wspaniale, co widać na załączonych zdjęciach.

 • lekcja1
 • lekcja10
 • lekcja11
 • lekcja12
 • lekcja13
 • lekcja14
 • lekcja15
 • lekcja16
 • lekcja17
 • lekcja18
 • lekcja19
 • lekcja2
 • lekcja20
 • lekcja21
 • lekcja22
 • lekcja23
 • lekcja3
 • lekcja4
 • lekcja5
 • lekcja6
 • lekcja7
 • lekcja8
 • lekcja9

Simple Image Gallery Extended

EFS
Szkoła bez przemocy
Szkoła z Klasą