^ Back to Top
facebook

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 14 w Gliwicach

Szkoła Podstawowa nr 14 im. Stefana Żeromskiego w Gliwicach

BIP

Login Form

Aktualności

Międzynarodowy Projekt eTwinning dotyczący promocji działalności biblioteki szkolnej.

 

W naszej szkole realizowany jest Międzynarodowy Projekt eTwinning dotyczący promocji działalności biblioteki szkolnej.

Głównym założeniem projektu jest poszukiwanie nowych atrakcyjnych form popularyzacji czytelnictwa zwłaszcza wśród najmłodszych czytelników (7 - 9lat) oraz stworzenie możliwości dzielenia się doświadczeniami z kolegami z innych krajów: z Hiszpanii, Portugalii i Włoch. Podczas zajęć na świetlicy nasi uczniowie wykonywali zakładki o tematyce świątecznej, które zostały wysłane do szkół partnerskich w Europie.

            W ramach rewanżu 18 grudnia przyszła pierwsza przesyłka z zakładkami od dzieci ze szkoły we Włoszech. 19 grudnia przyszły kolejne. Były to przepiękne zakładki wykonane przez dzieci ze szkoły w Portugalii. z Niemiec, Rumunii i z małej szkoły w Cięcinie w Polsce dotarły do nas wspaniałe świąteczne życzenia.
            Dzieci ze świetlicy szkolnej wraz z wychowawcami również życzą wszystkim „Wesołych świąt”!

 

  • 1
  • 10
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Simple Image Gallery Extended

 

EFS
Szkoła bez przemocy
Szkoła z Klasą