Dzień Zdrowia 2021 - klasy 1 - 3

Dnia 15.06.2021 r. uczniowie klas 1 - 3 uczyli się jak zdrowo żyć. Na każdej klasie była przyklejona koperta, w której był list wystosowany do dzieci. Uczniowie obejrzeli ciekawą prezentację z ćwiczeniami interaktywnymi związaną ze zdrowiem. Otrzymali mapkę, według której spacerowali, szukali kopert, w których były przygotowane dla nich zadania. Jedno z ich przygotowały uczennice klasy 3 pod czujnym okiem Pani Małgosi Pociask. Dziewczynki były przygotowane fantastycznie. Kolejna atrakcją było robienie zdrowych potraw. Każdy przyniósł produkty i samodzielnie robił potrawę, która musiała być zdrowa. Potem każdy degustował swoją z wielkim apetytem. Skoro zdobyliśmy tak dużo wiedzy i umiejętności na temat zdrowego stylu życia to przyszła też pora na zrobienie plakatów, które ozdobią nasze korytarze. Wrażeń było wiele, dzieci były zadowolone. Powtórzymy to na pewno.

Organizatorzy:

Bożena Doluk – Michałowska, Katarzyna Poloczek, Elżbieta Trybała