Dzień Życzliwości 22

Międzynarodowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień 2022

21 listopada obchodzimy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Dzień wyjątkowy: pełen uśmiechów, miłych słów, gestów, pozytywnych emocji. Uczniowie zapoznali się z historią powstania tego dnia, wręczali sobie wesołe minki, wykonali plakaty z życzliwymi hasłami.

Dziękujemy wszystkim w klasach 0 - 8, którzy włączyli się do zabawy i ubrani byli na żółto (kolor optymizmu i radości) bądź posiadali żółte akcenty ubioru, radosne emblematy.

Klasy 0 - 3

• dzien_zyczliwosci_22
  • dzien_zyczliwosci_22_10
  • dzien_zyczliwosci_22_11
  • dzien_zyczliwosci_22_12
  • dzien_zyczliwosci_22_13
  • dzien_zyczliwosci_22_2
  • dzien_zyczliwosci_22_3
  • dzien_zyczliwosci_22_4
  • dzien_zyczliwosci_22_5
  • dzien_zyczliwosci_22_6
  • dzien_zyczliwosci_22_7
  • dzien_zyczliwosci_22_8
  • dzien_zyczliwosci_22_9

Klasy 4 - 8

Podsumowanie Tygodnia Życzliwości w klasach 1 - 3

Uprzejmy gest, uśmiech, miłe słowo potrafią sprawić, że ludziom wokół lepiej się żyje, dlatego starajmy się codziennie okazywać sobie serdeczność.

Zwieńczeniem obchodów Tygodnia życzliwości w klasach 0 - 3 było rozstrzygnięcie Plebiscytu na najbardziej życzliwą osobę i wręczenie wybranym osobom dyplomów życzliwości oraz ufundowanych przez Radę Rodziców pięknych medali za które serdecznie dziękujemy.
Galę uświetniło przedstawienie „O życzliwej pchle” przygotowane przez kółko teatralne klas 1 – 3 oraz występ klasy 3 b.

Dziękujemy organizatorom: pani Katarzynie Poloczek, Elżbiecie Adamczyk oraz Bożenie Doluk – Michałowskiej za tydzień pełen radości i uśmiechu, aby trwał on przez cały rok.

Bądźmy dla siebie życzliwi na co dzień - nie tylko od święta!

Do organizacji Tygodnia Życzliwości został wykorzystany sprzęt nagłośniający zakupiony z funduszy, które otrzymaliśmy z rządowego programu Laboratoria Przyszłości.

#LaboratoriaPrzyszłości

#LaboratoriaPrzyszlosci