Gliwicka Pastorałka

Premierowe wykonanie "Ach i och - Gliwickiej Pastorałki" odbyło w niedzielne popołudnie w Domu św. Jacka. Koncerty dzieci (także z naszej szkoły) odbyły się w dwóch turach - rodzinnych spotkań dla bliskich i przyjaciół najpierw dzieci, a za drugim razem młodzieży. Cieszymy się z obecności Prezydenta Miasta Gliwice Adama Neumanna, który objął patronatem honorowym wydanie płyty pastorałkowo - kolędowej.

Gliwicka Pastorałka, która jest efektem warsztatów wokalno-instrumentalnych organizowanych w ramach Gliwickiego Budżetu Obywatelskiego przez naszą szkołę, jest już emitowana w radio CCM Gliwice, natomiast internetowa premiera planowana jest na 18 grudnia  na kanale YouTube - https://youtube.com/channel/UCMd2DgmTwGpevGZ_-YNFPmg oraz na Spotify.

Cieszymy się, że w naszej dzielnicy dzieci i młodzież mogła się rozwijać edukacyjnie, a dzięki temu my -Gliwiczanie - mamy powód do świątecznej radości i.. pamiątkę na długie lata!

Zdjęcia: Piotr Andryszczak

WIĘCEJ INFORMACJI O PROJEKCIE TUTAJ.

• pa
  • paa