Święto Odzyskania Niepodległości 2021

Uczniowie w naszej szkole bardzo aktywnie włączyli się w obchody Święta Odzyskania Niepodległości.
Zapraszamy do oglądnięcia filmiku z obchodów

Święto Odzyskania Niepodległości 2021

Jedną z form uświetnienia szkolnych obchodów Święta Odzyskania Niepodległości był uroczysty apel, w którym wystąpili uczniowie klas IV - VIII. Starsi i młodsi członkowie społeczności szkolnej pozwolili nam odczuć ducha patriotycznego, recytując okolicznościowe utwory oraz wzbogacając występ grą aktorską. Nad warstwą słowną i sceniczną czuwała pani Agnieszka Just, przepiękne wykonanie pieśni patriotycznych przygotowała pani Renata Mazur, a całość wspaniałymi dekoracjami spięła pani Anna Pawełek.
 Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy przyczynili się do powstania tego pięknego i wzruszającego występu.

• n
  • nn
  • nnab
  • nnn
  • nnna
  • nnnabc
  • nnnabcd

SERCE DLA POLSKI

Uczniowie klas I - III w szczególny sposób chcieli uczcić Święto Niepodległości układając piękne serce. Nasza Ojczyzna zawsze będzie miała szczególne miejsce w naszych sercach.