Święto patrona szkoły 2020

z okazji Dnia Patrona Szkoły

Co roku w listopadzie obchodzimy w naszej szkole święto. To dzień patrona Szkoły Podstawowej nr 14 - Stefana Żeromskiego. W tym roku konkurs został przeprowadzony 26 listopada przez Samorząd Uczniowski klas IV-VIII w sposób zdalny. Realizowany był na dwóch poziomach: po jednym uczniu z klas czwartych, piątych oraz przedstawiciele klas szóstych, siódmych i ósmych. Młodsi uczniowie pisali test z wiadomości o Patronie Szkoły -Stefanie Żeromskim, a starsi dodatkowo jeszcze z historii szkoły.

I miejsce w klasach IV - V zajęła Lidia Kopiec z klasy 5 a (odpowiedziała na wszystkie pytania w najkrótszym czasie), a w klasach VI - VIII I miejsce zajęła Julia Szalkowska z klasy 6 as.

Gratulujemy nie tylko laureatom, ale również wszystkim pozostałym uczestnikom konkursu.